نتایج جستجو برای عبارت :

عجوزِ مکاره.!

«به نام خریدارِ جان ها»
صبح که از خواب بیدار شدند، یعنی با چه فکری از خانه بیرون رفتند؟!

اه، باز هم درس‌های چرت و پرت...

بازم استاد میخواد اول صبحی، یکسره حرف بزنه و مخ ما رو
بخوره...

امروز یادم باشه فلان کتاب و فلان مقاله رو هم چک کنم...

یادم باشه برم از فلان استاد بخوام برگه‌م رو دوباره چک
کنه! مطمئنم اشتباه کرده و من نیفتادم...

امروز برم به استاد فلانی بگم 2 نمره بهم بده بلکه این درس
رو پاس کنم...

امروز یادم نره که قسطِ شهریه‌ی ترم رو واریز کنم

خدایا !
من چگونه شکر تو گویم و حال آنکه خود توفیق سپاسگزاری از تو ، محتاج شکر دیگریست.

خدایا!
من با کدام زبان به سپاس بپردازم که گردش زبان به سپاس ، خود نیازمند تشکر است.

خدایا!
من چگونه نوای ((لک الحمد) سر دهم که این نوای ارادت ، خود از بی شمار نعمت های توست و محتاج ( لک الحمد) ی دیگر.

خدایا!
من چگونه عطایای تو را سر به سجده بگذارم که این پیشانی و خاک از توست
 و این سر و سودا نیز از تو و اینهمه در خور سجده ای دیگر برای تو.

ربی! خدای من ! معبودم!
دیوار اندیشه فاز 1 کلمه ای هست که در گوگل جستجو میشود و مردم بیشتر برای خرید و فروش ملک از جمله آپارتمان در سایت دیوار آگهی می دهند سایت دیوار سایت تخصصی فروش ملک نیست { در واقع بازار مکاره می باشد همه چیز از لباس دست دوم گرفته ! تا فروش قناری و .. } و غیره در این سایت میتوانید پیدا کنید .
چرا نمی توان به سایت دیوار اعتماد کرد ؟
برای خرید های ارزان قیمت هم نمی توان به این سایت اعتماد کرد چه برسد به خرید ملک از جمله آپارتمان ، اعتماد به این سایت عاقلا
بعضی وقتها بصورت اتفاقی و در حین عوض کردن کانال های تلویزیون روی شبکه آموزش متوقف میشم، یک یا چند آقا رو می بینم که در حال شعبده بازی هستن! کنجکاو میشم ببینم از کلاهشون خرگوش در میارن یا از داخل حلقه آتش رد میشن. اما متعجب تر از قبل میبینم که نه، ایشان معلم های کنکور هستن که با لطایف الحیلی در حال آموزش هستن، حالا چی آموزش میدن؟ الله اعلم! دیروز که با یکی از این برنامه ها برخورد داشتم، دو تا آقای جوان بودن که مثل اندی و کوروس یک بند (Band) آموزشی ت
لاگراند ویتس
لاگراند ویتس 3 که بعدها به مجسمه کالدر مشهور شد، یک فضای فعال در جهت بهبود زندگی روزمره و ارتقاء کیفیت محیط و شکل­گیری تعاملات اجتماعی است. این اثر، مجسمه­ای پایی به رنگ آجری اثر الکساندر کالدر 1است که در سال 1969 در میدان بزرگی در شهر گرند رپیدز پرده برداری شد و به این ترتیب داستان شهر گرند پیدز با ساخت مجسمه های پیاپی در مکان­های عمومی آغاز گشت. داستان این شهر همسویی توجه همگانی به هنر و تعهد دولتی نسبت به این توجه را نشان می دهد.
(به بهانه‌ی واکنش‌ها به رخدادهای اخیر تعلیم و تربیت کشور)
1ـ حال آموزش و پرورش ما خوب نیست، چون در عمل عمده‌ی دولت‌مردان دولت‌های مختلف در چله اول انقلاب اسلامی، اساساً آموزش و پرورش به معنای واقعی و در تمام طول دولت اولویت نبوده است؛ وگرنه در ایام خاص که فرهنگیان هم به تبع سایر مردم مورد توجه دولت قرار گرفته‌اند.
شاخص اولویت‌دهی به آموزش و پرورش را هم غلبه گفتمان «سرمایه‌ای» دیدن تعلیم و تربیت می‌دانم؛ اینکه حل مشکلات فرهنگی، اقتصادی
«محاصرة انسان توسط شیطان از چهار طرف»
آیه «ثم
لاتینهم من بین ایدیهم و من خلفهم و عن ایمانهم و عن شمائلهم»  
بیان
نقشه و کارهاى شیطان است، مى گوید: ناگهان بندگان تو را از چهار طرف محاصره مى کنم تا
از راهت بدر برم. و چون راه خدا امرى است معنوى ناگزیر مقصود از جهات چهارگانه نیز
جهات معنوى خواهد بود نه جهات حسى.
از آیات:
۱. «یعدهم
و یمنیهم و ما یعدهم الشیطان الا غرورا»
۲. «انما ذلکم الشیطان یخوف اولیاء» 
۳. «و لاتتبعوا خطوات
الشیطان»
۴. «الشیطان یع
زغال اخته یا زغال (نام علمی: Cornus mas) درختچه بلند یا درخت کوچک برگریز (خزان‌کننده) از خانوادهٔ گیاهان گلدار دولپه‌ای و تیرهٔ زغال‌اخته‌ایان است که درخت آن در ایران به بلندی ۸ متر و قطر ۱۵ تا ۱۹ سانتی‌متر می‌رسد. این گیاه بومی غرب آسیا تا جنوب اروپا (ایران، آذربایجان، ارمنستان، آسیای جنوب غربی و اروپای جنوبی) است. میوهٔ آن نیز زغال‌اخته یا زغال نامیده می‌شود.[۱][۲]
پوست تنه این درخت قهوه‌ای است و برگ‌هایش تخم‌مرغی شکل با انتهایی نوک‌دار و
بهتر از جان ،نازنینم  صبح زیبـایت بـخیررفته دیروزت بخیر حال و فردایت بخیرمن دعای گرم خود را  نـذر راهت می کنمتا بچرخد نرم و راحت چـرخ دنیـایت بـخیر
****************امروز تون زیبا ان شاءالله امروزهمون روزی باشه که آرزوشودارید
پرازخیروبرکت پرازدلخوشی وموفقیت پراز محبت خدا در زندگی*********************
صبح است بیـا پنجرہ را باز ڪنیمبــا بــوے دل انگیز گل آغاز ڪنیم
  بـا عطر دل آراے بهار این صبح راتـــا اوج غـــزلهاے تـو پرواز ڪنیم
 به
جشنواره جهانی فیلم فجر در حالی رو به پایان است،
که کاخ جشنواره ای وجود ندارد! گاهی پردیس ملت و گاهی چارسو یا فلسطین! در حالیکه شهرک
های سینمایی بزرگی بلا استفاده مانده است. شهرک سینمایی غزالی در جاده کرج، و شهرک
سینمایی دفاع مقدس در جاده قم. سازمان سینمایی می تواند یک طرح بزرگ، مانند بازار
بزرگ چیتگر یا براساس طرحی از: اسکار هالیوود، یک کاخ بزرگ جشنواره برای سال دیگر
برپا کند. حداقل 20سالن سینما 10سالن اجتماعات لازم دارد. برای مهمانان خارجی هت
مذکور شد که علم اخلاق که طب روحانى است مشابه است با طب جسمانى، و قانون کلى در معالجه امراض جسمیه آن است که: ابتدا تشخیص مرض داده شود و جنس آن شناخته شود و بعد از آن تفحص از سبب حدوث آن مرض شود، سپس در صدد معالجه آن بر آید.
و معالجاتى که مى شود یا معالجات کلیه است، که تخصیص به مرضى دون مرضى ندارد، بلکه شامل جمیع امراض است، یا جزئیه که مخصوص به مرضى معین است.
لهذا، باید طبیب ارواح و کسى که در مقام معالجه نفوس، یا در صدد دفع مرض نفس خود است، این قانون
مذکور شد که: علم اخلاق که طب روحانى است مشابه است با طب جسمانى، و قانون کلى در معالجه امراض جسمیه آن است که: ابتدا تشخیص مرض داده شود و جنس آن شناخته شود و بعد از آن تفحص از سبب حدوث آن مرض شود، سپس در صدد معالجه آن بر آید.
و معالجاتى که مى شود یا معالجات کلیه است، که تخصیص به مرضى دون مرضى ندارد، بلکه شامل جمیع امراض است، یا جزئیه که مخصوص به مرضى معین است.
لهذا، باید طبیب ارواح و کسى که در مقام معالجه نفوس، یا در صدد دفع مرض نفس خود است، این قانو
فصل در مفاسد عجب است‏بدان که عجب خودش بنفسه از مهلکات و موبقات است و ایمان و اعمال‏ انسان را به باد فنا مى‏دهد و فاسد مى‏کند. چنانچه راوى سؤال مى‏کند در این حدیث شریف از عجبى که فاسد مى‏کند عمل را. امام، علیه السلام، یک درجه آن را عجب در ایمان قرار داده است. و در حدیث سابق شنیدى که عجب از گناه شدیدتر است در درگاه حق تعالى، و از آن جهت مؤمن را مبتلاى به گناه مى‏فرماید تا ایمن شود از عجب. و رسول اکرم، صلّى اللّه علیه و آله، آن را یکى از مهلکات ق
پایان زمان (آخرالزمان)
      در بحران اخیر شیوع ویروس کرونا در سطح جهانی، بازار داغی برای اظهار نظرهای گوناگون بوجود آمده که مخاطره برخی از آنها و پیامدهایشان کمتر از ویروس کذائی نیست.  مخاطره از این بابت که اگر شیادان کسب و کار دین بار دیگر بر  امواج شایعات سوار شوند آینده ای پر مخاطره تر از آنچه امروز هست انتظار میرود.  لذا بر روشنفکران و ارباب خرد فرض است که با روشنگری و اطلاع رسانی مناسب از شیوع نوع دیگری از ویروس پیشگیری کنند.  ویروس جه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mohammad-pouyan-moeini